Новини

Замислюватися про придбання опалювального котла люди зазвичай починають у процесі будівництва житла. Приватні та заміські будинки зручно опалювати саме за допомогою котлів.
По-перше, підключити будинок до центрального опалення не завжди можливо, та й у деяких районах міста чи селі може просто не існувати центрального опалення. З котлами, що виробляють тепло за рахунок електрики та спалювання природного газу, теж можуть виникнути труднощі. Рідке паливо дорожчає. А от вугілля і дрова традиційно залишаються незамінним і цілком економічним видом палива.

Твердопаливні котли на сьогодні є хорошою альтернативою газовим та електричним котлам. Паливо для котла можна придбати на деревопереробних підприємствах за невисоку ціну (відходи), змішуючи низькокалорійне тверде паливо (дерево, деревні відходи) з висококалорійним паливом: вугіллям, торф'яним брикетом, торф'яними паливними гранулами. Ви отримаєте чудовий результат, і значну економію. Отже, якщо газ чи електрика стали надто дорогими, чи газові комунікації у вашій місцевості взагалі відсутні, рішення просте! Опалення приватного або промислового будинку твердопаливним котлом. Встановлення пропонованого котла дозволить власникові будинку або невеликого виробничого приміщення на власний розсуд вибирати, яким паливом користуватися в опалювальний період, залежно від фінансових можливостей, погодних умов та інших факторів. Слід тільки заготовити тверде паливо про запас, і ви не будете залежним від ціни на газ чи електрику.

Твердопаливні котли CANDLE від гуртовні "Коала" - ваш вдалий вибір.

Кліматичний бренд NEOCLIMA змінив власника, покупець - британська компанія Penpine LP.

Переговори щодо купівлі бренду NEOCLIMA і всієї інтелектуальної власності, що належить до нього, велися весь минулий рік. Угода закрита на початку 2013 року.

Покупець, Інвестиційна Група Penpine LP концентрується на виробництві та дистрибуції різної побутової і кліматичної техніки під власними та міжнародними OEM-брендами на власних заводах, розташованих у країнах Азії.

«Наша Компанія активно розвивається! - Говорить виконавчий директор Penpine LP пан Нейл Янг. - Ми хотіли б «зайти» на бурхливо прогресуючі ринки країн СНД і нам був необхідний бренд, який тут вже добре відомий і зарекомендував себе з хорошого боку перед гравцями ринку та споживачами. Neoclima задовольняє всім цим вимогам. Продукція, що випускається під цим брендом добре продається, вона поєднує в собі низькі ціни з високою якістю, саме те, чим ми сильні. Недавня перемога в конкурсі «Бренд року 2012» в Україні пряме тому підтвердження. Наша мета - адаптувати лінійку Neoclima, де це можливо, для виробництва на власних виробничих потужностях компанії або наших партнерів. Так, вже розпочато перенесення замовлень на виробництво кондиціонерного обладнання на заводи японського виробника Hitachi, до середини року також будуть доступні мультизональні кондиціонери Neoclima, вироблені там же. Це дозволить підвищити обсяги продажів продукції, адже Hitachi користується особливою довірою та повагою серед покупців у всьому світі! Завдання - дати додатковий імпульс до розвитку бренду Neoclima в країнах СНД, Східної і Центральної Європи.

Специалисты в области кондиционирования обращают Ваше внимание на то, что диапазон влажности для комфортного самочувствия составляет:

- летом 40-65% ;

- зимой 40-60%.

Кондиционер Haier в режиме осушения без понижения температуры может поддерживать уровень относительной влажности

 от 35 до 70%.

Обычные кондиционеры, осушая воздух, снижают его температуру, что может создавать ощущение дискомфорта. При этом процесс осушения прекращается, как только достигается установленная температура, даже если комфортный уровень относительной влажности не достигнут. Новые технологии, применяемые в кондиционерах Haier с функцией осушения без снижения температуры, позволяют поддерживать необходимый уровень влажности и температуры, делая вашу жизнь более комфортной.

Принцип действия технологии осушения воздуха без понижения температуры:

Теплообменник внутреннего блока разделен на две части, которые могут работать как в одном режиме, так и в разных, а именно: верхняя часть в режиме обогрева, а нижняя - в режиме охлаждения. За счет этого воздух, проходя через верхнюю секцию, будет сначала нагреваться, а затем, проходя через нижнюю секцию, охлаждаться и осушаться, при этом температура выходящего воздуха будет на уровне комнатной, а влажность - в комфортном диапазоне. Это особенно актуально в межсезонье, когда идут дожди и уровень влажности очень высокий, а температура воздуха относительно невелика. Использование режима осушения без понижения температуры позволит вам не испытывать дискомфорта, предотвратит появление плесени и грибка на стенах, а также значительно снизит риск простудных заболеваний. Ведь если вы используете обычный кондиционер для осушения воздуха в помещении, то одновременно с процессом осушения происходит ощутимое снижение температуры, а такой перепад температур плохо сказывается на вашем здоровье, ослабляя его. Этого не произойдет, если использовать режим осушения без понижения температуры, применяемый в кондиционерах Haier.

Ласкаво просимо на оновлений портал!

В розпал сезону ми пропонуємо:
- швидкий підбір кондиціонера
- кваліфікований і ліцензований монтаж
- удачи

Banner
 

Клієнти

ЗТТ "Електрон"

м. Львів, вул. Шевченка, 12

ПП "Компьютерна Академія ШАГ"

м. Львів, вул. Замарстинівська, 83/а

ДП "Контакти Медіа"

м. Львів, вул. Зелена, 109/306

СК "Спартак" (мережа фітнес клубів)

м. Львів, вул. Мельника, 18

ТОВ "Галка"

м.Львів, вул. Ковжуна, 7

Список клієнтів
 

 

Новини

07.08.2013
Який твердопаливний котел вибрати?

Замислюватися про придбання опалювального котла люди зазвичай починають у процесі будівництва житла ... читати далі

26.07.2013
Твердопаливні котли до опалювального сезону

Твердопаливні котли на сьогодні є хорошою альтернативою газовим та електричним котлам. Паливо для ко ... читати далі

08.03.2013
NEOCLIMA і новий ВЛАСНИК – британська компанія Penpine LP

Кліматичний бренд NEOCLIMA змінив власника, покупець - британська компанія Penpine LP.читати далі

08.03.2013
Haier та комфортне самопочуття

Специалисты в области кондиционирования обращают Ваше внимание на то, что диапазон влажности для < ... читати далі

Список новин